Fizjo-Sport jest firmą, która walczy o indywidualny wizerunek i renomę na rynku medycznym w Polsce. Stara się uczestniczyć w rozwiązywaniu istniejących problemów w fizjoterapii, ponieważ jej zadaniem jest ta dobra metoda, aby stać się niekwestionowanym liderem w branży fizjoterapii – w początkowym okresie rozwoju na Lubelszczyźnie, a z czasem w całym kraju.

Fizjo-Sport to nie tylko fizjoterapia w ogólnym pojęciu rozumiana, to także medycyna sportowa. Każdy kto miał choć trochę do czynienia ze sportem wyczynowym wie jaki to ciężki kawałek chleba. Tak samo jest z rehabilitacją w sporcie. Współczesny sport podnosi coraz wyżej poprzeczkę przed sportowcami, którzy muszą coraz częściej stawać na wyższym poziomie, by coś w sporcie osiągnąć. To z kolei powoduje iż częste kontuzje, urazy stawiają coraz większe wyzwania fizjoterapeutom.
Firma Fizjo-Sport może poszczycić się zespołem, który ma wielkie doświadczenie jeżeli chodzi o urazy w medycynie sportowej, gdyż jej zespół przez wiele lat pracował z jednym z zespołów ekstraklasy piłki nożnej, czołowymi zapaśnikami kadry Polski, bokserami a także koszykarzami.
Natychmiastowa pierwsza pomoc w razie urazu lub kontuzji sportowca udzielona przez trenera odnowy biologicznej, jest czynnikiem pozwalającym niekiedy bardzo szybko wrócić do zdrowia.


Maciej Kołodziejczyk mgr fizjoterapii
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

 

KURSY I SZKOLENIA

*FMS Functional Movement Stability
*Techniki osteopatyczne – staw barkowy
*Pediatria dla fizjoterapeutów
*Nowoczesne metody leczenia stawu kolanowego
*Kinesiology taping
*Zaświadczenie posiadanych kwalifikacji oraz uprawnień do wykonywania zabiegów z zakresu fizykoterapii
*Kurs masażu I stopnia

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

16.04.2007 - Fizjo-Sport Maciej Kołodziejczyk - Fizjoterapeuta
01.12.2007-31.01.2009 - SPZOZ w Łęcznej- Fizjoterapeuta, Kierownik Działu Rehabilitacji Ambulatoryjnej
01.10.2003-31.12.2007 - Górnik Łęczna Spółka Akcyjna - Fizjoterapeuta